Zápis za námi

23. srpna 2018 v 18:47 | Sestřička medička |  1. ročník
Ahoj!
Po delší době se zase konečně ozývám, jelikož je léto u nás na oddělení v nemocnici poměrně šílené, co se počtu služeb týče. To víte, dovolené atd., takže jsem v práci pomalu denně a na psaní článků už po službě nemám sílu ani náladu.

Každopádně dnes jsem měla konečně volno a udělala jsem si výlet do Plzně na náhradní termín zápisu do 1. ročníku Všeobecného lékařství. Naivně jsem si myslela, že nás na náhradním termínu bude poměrně málo, ale opak byl pravdou a posluchárna praskala ve švech.

Samotný zápis probíhal stejným způsobem jako znám z jiných fakult UK - vyplňování potřebných dokumentů, indexů, vyřizování průkazu studenta a překvapivě se konal i test z cizího jazyka, který si student volí do 1. ročníku (angličtina, němčina, francouzština a španělština) a podle cizích jazyků budeme i rozdelěni do 12 kruhů. Všechno jsme poměrně rychle zvládli a dozvěděli se další potřebnou informaci a to tu, že s výukou začínáme 1.10.2018. No, už se nám to blíží.

Tak jsem se dnes oficiálně upsala na pár let (minimálně na rok - v tom horším případě) Lékařské fakultě v Plzni a první, co mě po odchodu z fakulty napadlo, bylo: "Vítej na palubě, blázne"!

 


Komentáře

1 Jackie Jackie | E-mail | 6. září 2018 v 19:32 | Reagovat

Ahoj,
Moc ti držím palce. Taky se chystám na prijimacky do Plzně. Po střední jsem vypadla do světa a dodnes se nevrátila, ale pomohlo mi to se rozhodnout co chci. Je mi taky čtvrt století 😀 tak třeba se příští rok potkame 🙂

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama